Yeni profil mesajları

Fernor ceviz fidanı denilince aklınıza gelip gelebilecek her ne varsa bu yazımda sizler için bir araya getirdim. Araştırmalarım aşamasında Fernor ceviz ile ilgili yerli kaynaklarda bilgilerin yetersiz olduğunu ve Fernor ceviz hakkında yorumların sınırlı kaldığını fark ettim.

Ceviz kurutma makineleri ile ülke olarak son yıllarda yeni yeni tanışmaya başladık. Ceviz kurutma makinesi sadece büyük kapama bahçelere sahip olanlar için değil, aynı zamanda küçük bir arazide sayılı ceviz ağacı ile yetiştiricilik yapanlar için de şart.

Kefir kabızlık yapar mı? Kefirin zararları yani yan etkileri olarak kabızlık ile birlikte, bağırsak ve mide kramplarından da bahsetmek mümkündür. Buna benzer belirtiler çok sık görülmez. Kişide bu tür yan etkiler, kefir ilk içilmeye başlanıldığında daha sık görülür.

Peki, dünya genelinde yoğurttan sonra en çok bilinen, tüketimi hızla artan probiyotik fermente süt ürünü olan Kefir Haram Mı? Kefir Alkollü Müdür? Yoksa Kefir Helal Mi? Kefir İçmek Caiz Mi? gibi en çok merak edilen başlıkları sizler için araştırdım.

Üst