iX Workshop: Windows 10 ve 11'in kuruluşta güvenli kullanımı

bencede

New member
İki günlük Enterprise'da Windows 10 ve 11'in Güvenliğini Sağlama çevrimiçi atölyesi, kuruluşunuzun ağında Windows 10/11 Pro ve Enterprise işletim sistemlerini nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı gösterir. Windows 10 ve 11'in klasik şirket içi kurulumlarının yanı sıra Entra ID (eski adıyla Azure Active Directory) ve Microsoft Endpoint Manager (Intune) ile birlikte hibrit modeller de dikkate alınır.

DuyuruTipik tehdit senaryolarının uygulamalı gösterimlerini kullanarak, saldırganlar tarafından kullanılan güvenlik açıkları ve tipik araçlar hakkında bilgi edinecek ve bunları somut güçlendirme ve koruma önlemleriyle karşılaştıracaksınız. Microsoft bu amaç için otomatik olarak etkinleştirilmeyen ancak önce yapılandırılması gereken yararlı güvenlik işlevleri sunar. Bu atölyede sistemlerinizi korumak için güvenlik mekanizmalarını ve araçlarını nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Bu atölye çalışması 27 ve 28 Mayıs 2024 tarihlerinde interaktif bir çevrimiçi eğitim olarak gerçekleşecek ve soru ve fikir alışverişi için geniş bir alan sunacak.

Konuşmacı Christian Biehler bilgi yönetimi ve BT güvenliği konusunda uzmandır. Odak noktası hem klasik şirket içi ortamlarda hem de hibrit Windows ortamında ağ ve uygulama güvenliğidir.

Daha fazla bilgi ve kayıt(adam)Haberin Sonu
 
Üst