KOBİ'ler için iX Atölyesi: BT'yi Güvenli Hale Getirmek İçin Adım Adım

bencede

New member
Küçük ve orta ölçekli bir şirkette (KOBİ) çalışıyorsunuz ve güvenliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? iX atölyemizde Küçük ve orta ölçekli işletmeler için verimli BT güvenliğinde, iki sabah boyunca uygun maliyetli korumaya yönelik mantıklı yaklaşımlar alacak ve özellikle KOBİ'lerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış pratik çözümler ve stratejiler öğreneceksiniz.

Duyuru

BT sektöründeki mevcut tehdit durumuna göre güvenlik uzmanlarımız, şirketinizi korumak için hangi somut önlemleri alabileceğinizi size açıklayacaktır. Sınırlı kaynaklarla bile BT güvenliğinizi geliştirmek ve riskleri en aza indirmek için nasıl etkili önlemler alacağınızı öğreneceksiniz. Temel faaliyetlere, en iyi uygulamalara ve tipik tuzaklara ek olarak proje planlamasına yönelik pratik adımlar da sunulmaktadır.

Bu giriş atölyesi ilgili konu ve teknolojilere genel bir bakışa odaklanmaktadır. Tartışmalar içeriğin açıklanmasına hizmet eder ve aktif olarak katılma ve soru sorma fırsatına sahip olursunuz. Bu kursun eğitmenleri secuvera GmbH'nin güvenlik uzmanlarıdır: Kıdemli BT güvenlik danışmanı Ann-Kathrin Udvary ve kıdemli BT güvenlik danışmanı Viktor Rechel.

Çalıştay, 10 ila 1.000 çalışanı olan ve temel düzeyde bir bilgi güvenliği yönetim sistemine (ISMS) sahip olmayan veya yalnızca sahip olan şirketlere yöneliktir. BT yönetiminizi kendiniz yürütmeniz veya bir BT hizmet sağlayıcısına yaptırmanız fark etmez. Bilgi ve bilgi güvenliği konusuna giriş niteliğindedir ve bu nedenle öncelikle şirketlerinin iş risklerinden, stratejisinden ve/veya yönetiminden sorumlu olanları hedef alır.

Daha fazla bilgi ve kayıt

iX workshoplarının 2024 ilk yarıyılı programını indirebilirsiniz

(adam)

Haberin Sonu