tutuklandığım söylentileri, hadi ülkeyi geri alalım

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Trump’ın sosyal medya iddiaları


Sızıntıları “yasadışı” ve New York savcılığının “yozlaşmış ve politize” olduğunu söyleyerek, söylentilerin “suçları kanıtlanmadan, Cumhuriyetçi adayın ve eski ABD başkanının tutuklanacağını gösterdiğini” söylüyor ve Amerikan rüyasını “öldü” olarak adlandırıyor. “Radikal solun anarşistleri – diye devam ediyor – seçimleri ve ülkemizin kalbini çaldılar. Ulusumuz artık Üçüncü Dünya. Suç ve enflasyon yaşam biçimimizi mahvediyor”.

Sessizlik için para mı?


New York avukatı, kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini iddia eden kadınlara sessizliklerini sağlamak için ödenen parayla ilgili bir soruşturmada Trump’a yöneltilen suçlamaları değerlendiriyor.

Stormy Daniels davası


Özellikle NBC, Manhattan’daki büyük jürinin porno yıldızı Stormy Daniels’a yapılan ödeme iddiasını soruşturduğunu duyurdu. Kadının geçmiş ilişkilerindeki sessizliğini satın almak için Trump tarafından 130.000 dolar ödenecekti.

“Yanlış bir habere dayanarak beni suçla itham ediyorlar”


Trump, “Amerikan vatanseverleri tutuklanıp hayvanlar gibi kafeslerde tutulurken, suçlular ve solcu suçlular serbest bırakılıyor” diyerek rantını sürdürdü. Ve yine kendisine yöneltilen suçlamalar, “eski ve tamamen yanlış bir hikayeye dayanan” bir suça dayanacaktı.


Bununla birlikte, Trump’ın avukatı Joe Tacopina, bazı Amerikan medyasına, eski başkanın suçlanması durumunda herhangi bir sorun yaşamadan kendisini yetkililere teslim edeceğine dair güvence verdi.
 
Üst